Manufacturer of a wide range of products which include shuttering plates and mild steel shuttering plate.
₹ 1275 / Piece Get Latest Price
| Plate Thickness | 2 mm |
| Plate Size | 900x600 mm |
| Sheet Material | HR Sheet |
| Color | Blue |
| Material | Mild Steel |
| Usage | Slab |
| Plate Weight | 15 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 68 / Kg Get Latest Price
| Weight | 15 Kg |
| Surface Type | dipped |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Kg
Manishkumar Parmar (CEO)
J.K.Enterprises
No.6, Manjunatha Industrial Estate, Herohalli Vishwaneedam Post Magadi Main Road
Bengaluru - 560091, Karnataka, India