We are mainly catering to South Indian Region Inquiries only.
₹ 2 / Day Get Latest Price
| LOCATION | PAN INDIA |
| LOCATION | BANGALORE |
| COLOR | BLUE |
| THICKNESS | 3.2 MM |
| SERVICE MODE | CONSTRUCTION |
Minimum order quantity: 500 Day
₹ 2 / Day Get Latest Price
| Scaffolding Type | Cup Lock |
| Working Height | Upto 10 m |
| Rental Basis | Per Month |
| Material | Mild Steel |
| Location | Karnataka, South India |
| Surface Type | DIPPED |
| Usage/Application | construction |
| Brand | JK |
| Usage Application | Building |
Minimum order quantity: 100 Day
₹ 66 / Piece Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Pipe Thickness | 2.9MM |
| Usage/Application | CONSTRUCTION |
| Dimension | 3 MTR,2 MTR,2.5MTR ,1 MTR,1.5 MTR |
| Brand | APPOLLO |
| Pipe Diameter | 32DIA |
| Pipe Standard | IS STD |
| Country of Origin | Made in India |
| LOCATION | BANGALORE |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 80 / Kg Get Latest Price
| Surface Type | Painted |
| Color | Blue |
| Usage/Application | For Bulding |
| Dimension | 2 m (Length) |
| Product Type | Vertical Scaffolding |
| Pipe Thickness | 2.95mm |
| Number Of Cups | 2 Cups |
Minimum order quantity: 50 Kg
Manishkumar Parmar (CEO)
J.K.Enterprises
No.6, Manjunatha Industrial Estate, Herohalli Vishwaneedam Post Magadi Main Road
Bengaluru - 560091, Karnataka, India