Our range of products include steel prop.
₹ 1375 / Piece Get Latest Price
| Closed height | 2 m |
| Type | Adjustable |
| Open height | 4 m |
| Outer tube dia | 60 mm |
| Shape | Pipe |
| Usage/Application | Building Construction |
| Surface Type | Hot Dipped Galvanized |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
Manishkumar Parmar (CEO)
J.K.Enterprises
No.6, Manjunatha Industrial Estate, Herohalli Vishwaneedam Post Magadi Main Road
Bengaluru - 560091, Karnataka, India